a

Podpořte nás

Pomozte rodinám a dětem, které se ocitly v nouzi. Srdečně děkujeme za vaši pomoc!

Finanční podpora

Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete nás finančně podpořit. Spolupracujeme s největší dárcovskou platformou Darujme.cz, která si zakládá na zabezpečení a využívá nejmodernější způsoby plateb. Můžete přispět kteroukoli z uvedených částek nebo úplně jinou, jakkoli si zvolíte. Děkujeme!

 

5 důvodů proč podpořit právě nás

Působíme lokálně a podporujeme tak zlepšení životů i společné soužití našich spoluobčanů.

Zaměřujeme se na ten nejdůležitější zdroj života – rodinu a děti. Věříme, že pomoc již v začátcích má pozitivní vliv na jejich budoucnost.

Jdeme do hloubky – naše služby jsou protkané mnoha oblastmi života – rodina, škola, vztahy, sociální dovednosti (aneb jak obstát ve společnosti), prevence kriminality a dalších rizikových projevů chování.

Myslíme hlavně na druhé – vaše dary putují přímo tam, kde pomohou nejvíce – k rodinám a dětem, a to i díky finanční podpoře města Milovice a Středočeského kraje.

Neusínáme na vavřínech a stále vymýšlíme a podnikáme další aktivity. Máme v plánu vybudovat komunitní centrum, zřídit potravinovou banku, rozšířit naše služby do dalších míst v okolí. A mnoho dalších!

rozdaných respirátorů

dětí ročně

rodin ročně

pěstounských rodin

Jak jinak můžete pomáhat?

Zvažujete jiné možnost podpory? Máte možnost darovat věci nebo služby? Chcete se stát dobrovolníkem v naší organizaci? Anebo máte jiné nápady, jak bychom mohli spolupracovat? Ozvěte se nám!

Dobrovolnictví

Máte nějaký ten čas navíc a chcete ho využít smysluplně? Zajímalo by vás pomáhat rodinám a dětem? Pořádáme pravidelné aktivity i jednorázové akce a uvítáme každou pomocnou ruku.

Více informací zde

Darování věcí nebo služeb

Mnoho hmotných věcí, ale i dovedností nám obrovsky pomohou. Pro rodiny s dětmi sháníme potraviny i základní hygienické potřeby. Pro děti denně využíváme výtvarnické pomůcky. Sem tam bychom ale nesmírně potřebovali i schopnosti elektrikáře, právníka a dalších profesí. Chcete nás podpořit?

Více informací zde

Nákupy na GIVT.CZ

Nakupujete online na e-shopech? A víte, že díky 3 kliknutím můžete pomoci i nám? Nic vás to nebude stát, pouze pár sekund vašeho času.

Více informací zde

Chcete nás podpořit, máte jiný nápad jak pomoct, a nenašli jste zde takovou možnost? Ozvěte se Katce Kavalírové na telefonu 603 728 915, moc ráda s vámi jakýkoliv nápad probere. Budeme se těšit!

Spojte se s námi!

Zaujali jsme vás a chcete se námi setkat, podívat se k nám, nebo máte dotaz k fungování POINTu? Dejte nám vědět, rádi se vám budeme věnovat!

Napište

napis@pointmilovice.cz

Zavolejte

+420 702 036 896

Zastavte se

Komenského 582
289 24, Milovice

Sledujte nás

Naši partneři

Srdečně děkujeme všem, kteří pomáhají plnit naše poslání. Upřímně si vážíme naší spolupráce a věříme, že spolu přineseme v budoucnu mnoho dobrého těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci.

nadace lilie a karla janeckovych
logo_dm_drogerie