a
Darovat věci nebo služby

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste rádi darovali svůj výrobek nebo službu pro dobrou věc? Možná už nepotřebujete starý nábytek, pěkné oblečení po dětech nebo máte doma trvanlivé potraviny, které nevyužijete? Anebo nabízíte konzultace či učíte jazyky a zároveň chcete pomoci?

Mnoho hmotných věcí, ale i dovedností nám obrovsky pomohou. Pro rodiny s dětmi sháníme potraviny i základní hygienické potřeby. Pro děti denně využíváme výtvarnické pomůcky. Sem tam bychom ale nesmírně potřebovali i schopnosti elektrikáře, právníka a dalších profesí. Chcete nás podpořit?

Je to velice jednoduché – ozvěte se Katce Kavalírové na telefonní číslo 603 728 915 nebo na e-mail pr@pointmilovice.cz a domluvíme vše potřebné – včetně organizačních věcí i darovací smlouvy, pokud si ji budete přát.

Pravidelně sháníme

  • základní potraviny
  • základní hygienické potřeby (zubní pasta, toaletní papír, mýdlo, menstruační vložky
  • drogerie (desinfekce, prací prášek, čisticí prostředky)
  • potřeby pro miminka (plenky, dětská výživa)
  • oblečení dětské (vyprané a nepoškozené)
  • elektroniku (mobily, tablety, počítače pro distanční výuku)
  • upotřebení ale najdeme i pro mnoho dalších věcí (jako např. nábytek atp.) – ozvěte se a domluvíme se:-)

Děkujeme srdečně, že pomáháte!

Spojte se s námi!

Zaujali jsme vás a chcete se námi setkat, podívat se k nám, nebo máte dotaz k fungování POINTu? Dejte nám vědět, rádi se vám budeme věnovat!

Napište

napis@pointmilovice.cz

Zavolejte

+420 702 036 896

Zastavte se

Komenského 582
289 24, Milovice

Sledujte nás

Naši partneři

Srdečně děkujeme všem, kteří pomáhají plnit naše poslání. Upřímně si vážíme naší spolupráce a věříme, že spolu přineseme v budoucnu mnoho dobrého těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci.

nadace lilie a karla janeckovych
logo_dm_drogerie