a

Kontaktujte nás

Máte otázky, chcete nás podpořit nebo máte cestu kolem a chcete se zastavit na kávu?

Fakturační údaje

POINT Milovice, z. ú.
Tyršova 1533, 289 23 Milovice
IČ: 108 77 908
Zápis v rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl U, vložka č. 959
Telefon: 702 036 896
E-mail: napis@pointmilovice.cz

Bankovní spojení: 123-3966880257/0100

Korespondenční adresa

POINT Milovice
Komenského 582, 289 24 Milovice

Náš tým je tu pro vás

Jsme připraveni vyslechnout vás, pomoct najít odpověď nebo začít spolupráci. Těsíme se na vás!

katerina voborska vedouci nizkoprahovych zarizenich pro deti a mladez v Milovicich

Pro dárce

Bc. Kateřina Voborská 

Máte otázky ohledně dárcovství nebo nápady na vzájemnou spolupráci? Katka se už těší, že s vámi vše probere.

777 328 443

katka@pointmilovice.cz

katerina kavalirova public relations v organizaci POINT Milovice

Pro média

Mgr. Kateřina Kavalírová

Zajímá vás tisková zpráva, rozhovor nebo máte otázky ohledně článku či fotek? Katka se vám bude ráda věnovat. 

603 728 915

pr@pointmilovice.cz

katerina voborska vedouci nizkoprahovych zarizenich pro deti a mladez v Milovicich se svoji fenou labradorskeho retrievera

Pro dobrovolníky, praxe a zájemce o práci

Bc. Kateřina Voborská 

Chcete se stát součástí našeho poslání ať už dlouhodobě nebo jen na nějaký čas? Katka je pro vás ten správný člověk.

777 328 443

katka@pointmilovice.cz

eva cerna socialni pracovnik a poradce pro nahradni rodinnou peci v POINT Milovice

Pro pěstouny

Mgr. Eva Černá

Eva je specialistkou na náhradní rodinnou péči. Doprovází a pečuje o pěstounské rodiny.

727 914 559

eva@pointmilovice.cz

kvetuse tobiasova vedouci socialne aktivizacnich sluzeb v POINT Rodina v Milovicich

Pro rodiny s dětmi

Květa Tobiášová

Květa je vedoucí sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Má mnoho let zkušeností z úřadů a s poradenstvím.

702 036 894

rodiny@pointmilovice.cz

katerina voborska vedouci nizkoprahovych zarizenich pro deti a mladez v Milovicich se svoji fenou labradorskeho retrievera

Pro děti

Bc. Kateřina Voborská

Katka je vedoucí obou nízkoprahových klubů pro děti a mládež. Také se od ní dozvíte informace o příměstských táborech.

702 036 896

katka@pointmilovice.cz

Další kontakty

Jde vám ze všech těch kontaktů hlava kolem? Nenašli jste konkrétní osobu, kterou jste hledali? Možná vám pomůžeme rozdělením pracovníků dle jednotlivých středisek, ve kterých pracují.

A pokud stále nevíte, na koho se můžete se svým dotazem obrátit, nasměrujeme vás na tu správnou osobu na našem telefonu:
702 036 896.

Vedení organizace

Mgr. Martina Nauš Ozorovská

ředitelka

reditelka@pointmilovice.cz, 773 188 707

POINT Rodina

E-mail 

rodiny@pointmilovice.cz

 

Květa Tobiášová

vedoucí

kveta@pointmilovice.cz, 702 036 894

 

Mgr. Pavla Srpová

sociální pracovnice

pavla@pointmilovice.cz, 725 116 211

POINT Pěstouni

Mgr. Eva Černá

eva@pointmilovice.cz, 727 914 559

Klub 13 - 26 let

Telefon

702 036 896

E-mail 

klub@pointmilovice.cz

 

Bc. Kateřina Voborská

vedoucí

katka@pointmilovice.cz, 777 328 443

 

Linda Lebedová

linda@pointmilovice.cz, 702 036 896

 

Mgr. Kateřina Kavalírová

pr@pointmilovice.cz, 603 728 915

 

Bc. Tereza Procházková

tereza@pointmilovice.cz, 702 036 896

Jana Koderová

jana@pointmilovice.cz, 702 036 896

D-Klub 6 - 12 let

Telefon 

727 879 519

E-mail

d-klub@pointmilovice.cz

 

Bc. Kateřina Voborská

vedoucí

katka@pointmilovice.cz, 777 328 443

 

Gabriela Horálková

gabina@pointmilovice.cz, 727 879 519

 

Lucie Duchoslavová

lucie@pointmilovice.cz, 727 879 519