a
Krabice od bot

Organizace POINT Milovice se i letos zapojila do celostátního charitativního projektu Krabice od bot. Ředitelka Mgr. Martina Nauš Ozorovská by ráda tímto poděkovala všem občanům z města Lysá nad Labem a okolí, kteří se akce aktivně zúčastnili.

“Jmenovitě pak děkuji zejména Bc. Jaroslavě Lochmanové, vedoucí sestře Domova na Zámku v Lysé nad Labem, která se i letos podílela na distribuci Krabic. Velký dík patří také panu Jiřímu Antošovi ze zábavního parku Mirakulum za to, že organizaci zapůjčil auto k převozu krabic z Lysé nad Labem do Milovic”.

Krabice od bot je největší českou sbírkou dárků pro děti v nouzi, organizovanou Diakonií Českobratrské církve evangelické. Cílem celé charitativní akce je potěšit co nejvíce dětí žijících v tíživé sociální situaci a zajistit jim hezké Vánoce. Pracovnice POINT Milovice zajistily, že Krabice byly rozděleny mezi sociálně znevýhodněné rodiny z řad klientů POINT Rodina a děti a mládež z nízkoprahových klubů (POINT Klubovna) v Milovicích. „Jsme rádi, že se stejně jako předešlé roky můžeme této krásné akce zúčastnit a společně s Vámi rozdávat více radosti zvláště v této pro všechny nelehké době“ říká ředitelka POINT Milovice Ozorovská a dodává: „Věříme, že dárky děti i jejich rodiny opravdu potěší.“

Zdroj: https://nymbursky.denik.cz/ctenar-reporter/organizace-point-milovice-dekuje-vsem-kteri-se-zucastnili-sbirky-krabice-od-bot.html

Spojte se s námi!

Zaujali jsme vás a chcete se námi setkat, podívat se k nám, nebo máte dotaz k fungování POINTu? Dejte nám vědět, rádi se vám budeme věnovat!

Napište

napis@pointmilovice.cz

Zavolejte

+420 702 036 896

Zastavte se

Komenského 582
289 24, Milovice

Sledujte nás

Naši partneři

Srdečně děkujeme všem, kteří pomáhají plnit naše poslání. Upřímně si vážíme naší spolupráce a věříme, že spolu přineseme v budoucnu mnoho dobrého těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci.

nadace lilie a karla janeckovych
logo_dm_drogerie