a
Počítače dětem

Dnes jsme měli tu čest v POINT Rodina opět přivítat Nikolu Kokyovou, tentokrát jako ambasadorku charitativního projektu Počítače dětem, v rámci něhož nám předala 25 notebooků pro potřebné rodiny s dětmi. Notebooky jsme rozdělili mezi klienty Nízkoprahových zařízení pro děti a mládež Milovice, rodiny z POINT Rodina, pěstounské rodiny a 3 notebooky jsme darovaly na základě akutní poptávky 3 rodinám uprchlým z Ukrajiny.

Moc děkujeme Nikole Kokyové a celému projektu za velkorysý dar. Spolupráce si nesmírně ceníme. Počítačová technika se stala nezbytnou součástí vybavení pro každého školáka, ne každá rodina si ho však může dovolit. Věříme, že počítače budou našim klientům na cestě ke vzdělání ku prospěchu.

Spojte se s námi!

Zaujali jsme vás a chcete se námi setkat, podívat se k nám, nebo máte dotaz k fungování POINTu? Dejte nám vědět, rádi se vám budeme věnovat!

Napište

napis@pointmilovice.cz

Zavolejte

+420 702 036 896

Zastavte se

Komenského 582
289 24, Milovice

Sledujte nás

Naši partneři

Srdečně děkujeme všem, kteří pomáhají plnit naše poslání. Upřímně si vážíme naší spolupráce a věříme, že spolu přineseme v budoucnu mnoho dobrého těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci.

nadace lilie a karla janeckovych
logo_dm_drogerie