a
Pomáhat přes GIVT.cz

GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek.

Stačí před nákupem navštívit portál GIVT.cz nebo využít GIVT Pomocníka, který vám vše u každého nákupu ohlídá. GIVT frčí a má již více než tisíc partnerských e-shopů, jako např. Mall.cz, ZOOT, Booking.com, .

Není to nic těžkého. Do políčka “přispívám na” napište název organizace, které chcete pomoci. Stačí tedy napsat POINT Milovice a kliknout na tlačítko „Zahájit nákup“ a už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Snadné, že?

Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod finanční poděkování ve formě procentního příspěvku na naši dobrou věc a vy přitom nezaplatíte nic navíc. Ano, takhle jednoduše lze pomoci rodinám a dětem v nouzi.

GIVT penízky za nákupy nám přeposílá pravidelně. My za ně poté můžeme nakoupit základní potraviny, hygienické potřeby či školní pomůcky pro potřebné rodiny. Srdečně děkujeme, že pomáháte!

Připraveni nakupovat?

Spojte se s námi!

Zaujali jsme vás a chcete se námi setkat, podívat se k nám, nebo máte dotaz k fungování POINTu? Dejte nám vědět, rádi se vám budeme věnovat!

Napište

napis@pointmilovice.cz

Zavolejte

+420 702 036 896

Zastavte se

Komenského 582
289 24, Milovice

Sledujte nás

Naši partneři

Srdečně děkujeme všem, kteří pomáhají plnit naše poslání. Upřímně si vážíme naší spolupráce a věříme, že spolu přineseme v budoucnu mnoho dobrého těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci.

nadace lilie a karla janeckovych
logo_dm_drogerie