a
Rock Solid KLUB Milovice

V Nízkoprahovém D-klubu vznikl Rock Solid KLUB Milovice.

Pravidelná setkání se konají každou středu od 16 hodin a děti si na nich užijí spoustu zábavy. Pracovníci klubu se snaží dávat mladým lidem naději, že v tomto světě nemusí žít pouze „obyčejné“ životy na ulici, ale že je mohou prožít hodnotně a dobře.

Rock Solid služba je křesťanská volnočasová práce s dětmi a mládeží v Česku. Je založena na pravidelných klubových setkáváních s teenagery v Rock Solid centrech, na víkendových pobytech a táborech a individuálních přátelských setkáních.

Slova „Rock Solid“, znamenají v angličtině „pevná skála“. Máme jen jeden život – jenom jednu šanci ho správně prožít. Proto chceme stavět svůj život na skále, na pevné skále, kterou je Ježíš. A když přijdou problémy, náš život se jen tak nezhroutí. Bude pevně stát, protože bude mít ten správný základ!

KLUB je určen všem dětským zájemcům a je zcela zdarma.

Těší se na vás Lucka a Robert.

Spojte se s námi!

Zaujali jsme vás a chcete se námi setkat, podívat se k nám, nebo máte dotaz k fungování POINTu? Dejte nám vědět, rádi se vám budeme věnovat!

Napište

napis@pointmilovice.cz

Zavolejte

+420 702 036 896

Zastavte se

Komenského 582
289 24, Milovice

Sledujte nás

Naši partneři

Srdečně děkujeme všem, kteří pomáhají plnit naše poslání. Upřímně si vážíme naší spolupráce a věříme, že spolu přineseme v budoucnu mnoho dobrého těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci.

nadace lilie a karla janeckovych
logo_dm_drogerie